ثبت نام وبینار شماره 5 با موضوع «ساخت رزومه و ارتباط موثر در مصاحبه»  اطلاعات بیشتر پیش فروش آموزش «توسعه Kotlin» آغاز شد  اطلاعات بیشتر سرویس «مقاله» به صورت رایگان عرضه شد  اطلاعات بیشتر ساعات آموزش بازی سازی به 37 ساعت افزایش یافت  اطلاعات بیشتر بیش از 4 ساعت به پکیج «توسعه وب بر پایه LAMP» اضافه شد فایل دانلودی وبینار چهارم عرضه شد  اطلاعات بیشتر 5 ویدئو اول پروژه نقطه بازی، به رایگان قابل دانلود و مطالعه می باشد  اطلاعات بیشتر فریم ورک uncox بهینه شد و سرعت سایت حدوداً 20 برابر شد اخبار تک خطی uncox ، بهتر از هر چیز عمل خواهد کرد  اطلاعات بیشتر سرویس پشتیبانی ریموت عرضه شد  اطلاعات بیشتر شرکت در وبینار بهتر از خرید نسخه دانلودی آن است  اطلاعات بیشتر 
بروز خطا
بازدید ها
نام و نام خانوادگی : سنا عبادی
نام نمایشی : sana ebadi
تعداد اسنیپ : 3

اسنیپ ها (3)
اشتراک ها (0)
  • تاریخ بروزرسانی
  • تاریخ درج
  • تعداد بازدید
  • امتیازات

Android Jetpack / Navigation

در کنفرانس امسال گوگل (Google io/2018) گوگل کلی کامپوننت رو تعریف و معرفی کرد. و در ادامه در نوامبر اومد از یک پک صحبت کرد به اسم جت پک !

120
5

 7 ماه پیش  7 ماه پیش
ریسایکلر ویو همراه با لیوت های متفاوت

در این اسنیپ یک ریسایکلر ویو همراه با دو لی لی اوت پیاده سازی شده است. این لی اوت ها رو میتوان بیشتر هم کرد . مثلا ریسایکلری همراه با 3 یا 4 لیوت :) این کار با فراخوانی getItemViewType قابل پیاده سازی هست.

165
17

 1 سال پیش  1 سال پیش
ExpandableTextView

گاهی وقتا می بینیم که فقط 2 الی 3 خط ار یک نوشته ی طولانی نمایش داده شده و در آخر ... قرار داده شده . که باز زدن روی این سه نقطه می تونیم بقیه ی نوشته رو در همون صفحه و با افکت قشنگی زیر نوشته ی قبلی و در ادامش ببینم . یعنی یه حالت کولاپس مانند.

120
9

 1 سال پیش  1 سال پیش